دوشنبه, 30 بهمن 1396  

جدیدترین مطالب

«لک»-نام-مجموعه-طوایف-لُر-ساکن-در-همدان-و-مرکزی-و-قم-بوده-است
  عیسی قائدرحمت / منابع نشان می دهند که نام «لک» برای چند طایفه ساکن...
در-سفرنامه-های-ایرانیان،-تا-پیش-از-مشروطه،-از-نام-لک-برای-مردم-لرستان-استفاده-نشده-است
  عیسی قائدرحمت /  تا دوره مشروطه سیاحان ایرانی، همه ی مردم شمال و جنوب...
کورش-قانون-یکسان-و-فرهنگ-ثابتی-را-به-ملل-مختلف-تحمیل-نمی-کرد
  علی باجلان / در این روزگار که بیشترین تهاجمات نسبت به فرهنگ های بومی...
سامان-فرجی-بیرگانی-به-سوگ-پدر-نشست
  پدر محترم همکار عزیزمان، سامان فرجی بیرگانی، نویسنده و فعال فرهنگی و...
کریستف-کلمب-باشیم-اما-کشفیات-مان-در-حدّ-«شباهت-دو-کلمه»-نباشد-آیا-در-قفقاز،-پاکستان-و-اندونزی-لر-داریم؟
  ابراهیم خدایی / در تمام زبان های دنیا کمابیش همین حروفی که ما در فارسی...
پیشنهاد-مکان-یابی-مرکز-سیماشکی-عیلامی-در-خرم-آباد
  دکتر محمد بهرامی / احتمالا این دژ که شواهدی از آن در لایه های زیرین...
صدا-و-سیما،-صدای-مردم-لُر-را-بشنود
  لهراسب قلی پور لوایی / لُر قومی است که در طول تاریخ از ایران دفاع کرده...
لک-داغستان-با-لک-لرستان-ارتباطی-با-هم-ندارند-«اسم-های-مشابه»-میان-همه-فرهنگ-ها-و-مناطق-جهان-وجود-دارد
  عیسی قائدرحمت/ خطاهای ناشی از شباهت اسامی اخیرا در موارد متعددی مثل لک...
مخالفت-شوراى-علمى-بازبينى-با-پخش-سريال-«سرزمين-مادرى»-لزوم-اعاده-حیثیت-از-سردار-اسعد-بختیاری
  مصاحبه های غیرکارشناسانه برخی از مدیران و هم چنین کارگردان سریال نه...
سرزمین-کهن-و-امکان-گشودن-گره-ای-که-در-دست-صدا-وسیماست
  سامان فرجی بیرگانی / در ماجراهای سدّ گتوند، تونل کوهرنگ، سریال سرزمین...

پر بازدیدترین های ماه

 

 
 

بهروز مکوندی سرمربی نفت مسجد سلیمان شد؛ باید به پیروزی فکر کنیم

 

بهروز مکوندی به عنوان سرمربی نفت منصوب شد.مسعود رضاییان ضمن اعلام این مطلب افزود جلساتی بین ما و آقای مکوندی برگزار شد که روند جلسات رضایت بخش بود و توانستیم با ایشان به توافق برسیم آقای مکوندی تا پایان فصل به عنوان سرمربی نفت منصوب شدند.وی همچنین تصریح کرد آقایان عیسی هندیجانی و مارتیک خاچاطوریان به عنوان کمک از سوی مکوندی  معرفی شده است  که باشگاه نیز با این امر موافقت نمود.

بهروز مکوندی  امروز و پس از عقد قرارداد با تیم نفت اظهار داشت: ما در ابتدا باید بازی با تیم فولادخوزستان در هفته یازدهم را پشت سر بگذاریم، چرا که در این فاصله زمانی کوتاه که چهار پنج روز تا این دیدار زمان باقی داریم نمی توانیم در زمینه جذب بازیکن کاری انجام دهیم.

 

وی افزود: ولی پس از آن در فاصله تعطیلی مسابقات سعی می کنیم باتوجه به این که دو بازیکن تیم مان را به دلیل ابطال کارت پایان خدمت از لیست مان خارج شده اند، بازیکن جذب کنیم. بازیکنانی را مدنظر داریم و آن زمان شروع به صحبت کردن با آن ها می کنیم. ما در این زمینه اولویت بندی می کنیم که در چه نقاطی تیم مان ضعف دارد و تلاش می کنیم در این نقاط، بازیکن جذب کنیم تا خودمان را به نیم فصل برسانیم و بتوانیم چند بازیکن دیگر به مجموعه مان اضافه کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان خاطر نشان کرد: ما باید بتوانیم حاشیه ای که روی سکوها و بین تماشاگران است و فاصله ای که بین هواداران که همان حامیان اصلی ما هستند و تیم ایجاد شده است، با نزدیک کردن آن ها به تیم، برطرف کنیم. همچنین باید بتوانیم مسایل و مشکلات مالی را حل کنیم که مدیریت باشگاه تمام تلاش خود را به کار بسته تا این مشکلات را حل کند تا در واقع ما بتوانیم با خیال راحت تری کار کنیم.

 

وی بیان کرد: ما باید بتوانیم مشکلات روحی – روانی تیم را هم که به واسطه شکست ها و عدم نتیجه گیری به وجود آمده است، برطرف کنیم. تیم ما اولین سال حضورش در لیگ برتر است و تجربه این لیگ را ندارد و بازیکنان مان جوان هستند و باید سعی کنیم مسایل روحی – روانی را نیز به صورتی حل کنیم.

 

مکوندی در پاسخ به این سوال که مشکل نفت را در چه خطوطی می بینید؟ گفت: اگر به جدول نگاه کنید تیم ما در دو بخش اساسی با مشکل مواجه است؛ تیم در 10 بازی‌ای که انجام داده چهار گل زده است و یکی از مشکلات اساسی ما در بخش گلزنی است. همچنین در این 10 دیداری که داشته ایم، 16 گل دریافت کرده ایم که این نشان می دهد در بخش دفاعی هم با مشکل مواجه هستیم و باید بتوانیم در این دو بخش که کل مجموعه تیم مان می شود، به فکر چاره اندیشی باشیم.

 

وی با بیان این که در نیم فصل تمام تمرکزمان جذب بازیکن در بخش حمله و دفاع خواهد بود، عنوان کرد: ان شاالله اگر بتوانیم تا نیم فصل شرایط نسبی ای برای تیم به وجود بیاوریم و با این شرایط خودمان را به نیم فصل برسانیم و ذهنیت دور کردن شکست و رسیدن به پیروزی را در تیم به وجود آوریم، می توان شرایط تیم را بهتر کرد. هدف ما این است که ذهنیت شکست را از تیم دور و ذهنیت پیروزی را به آن القا کنیم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان بیان کرد: اعتقاد من بر این است که شرایط فعلی بسیار سخت تر از ابتدای فصل و شروع مسابقات است؛ چرا که آن موقع برای بستن یک تیم و تمرینات بیشتر، زمان داشتیم و می توانستیم راحت تر و با آرامش بیشتری کار کنیم در حالی که اکنون باتوجه به این که انتهای جدول هستیم و شرایط مان از نظر گل زده و خورده و ذهنیتی که از نظر شکست در تیم مان به وجود آمده است و همچنین فاصله ای که بین هواداران و تیم ایجاد شده، کار را خیلی سخت تر می کند.

 

وی تصریح کرد: ما اکنون در شرایطی هستیم که نمی توانیم به راحتی تیم مان را از نظر مهره تقویت کنیم و امیدوارم بتوانیم در این شرایط خودمان را حفظ کنیم و این شرایط را بپذیریم. همه باید بدانیم در چه شرایطی قرار داریم و با آرامش کار و به یکدیگر کمک کنیم تا تیم مان در جایگاه خوبی قرار بگیرد.

 

مکوندی در ادامه با تشکر از کادر گذشته تیم، گفت: از باقری نیا و همکارانش که تا این جای کار قبول زحمت و تلاش کردند، صمیمانه تشکر می کنم. عدم نتیجه گیری تیم چیزی از زحمات کادر قبلی کم نمی کند و قدردان زحمات همکاران قبلی مان هستیم.

 

وی در پاسخ به این سوال که چه شد که در این شرایط سخت هدایت نفت را بر عهده گرفتید؟ بیان کرد: به هر حال من یک مربی هستم و هدایت تیم به من پیشنهاد شد و علاقه من به تیم شهرم که با آن زندگی کردم و به لیگ برتر صعود کردم، باعث شد که این شرایط سخت را بپذیرم تا اگر می توانم به تیمم کمک و آن را از این شرایط خارج کنم.

 

سرمربی تیم فوتبال نفت مسجدسلیمان در پاسخ به سوال دیگری که آیا امسال نفت می تواند در لیگ برتر بماند و چقدر امید به بقای آن دارد؟ گفت: اگر من بتوانم ذهنیت مثبت را به تیم القا کنم، می توانیم شرایط مان را بهتر کنیم. نگاه من هیچ موقع فرار از شکست نیست بلکه نگاهم به دست آوردن پیروزی است. فکر می کنم اگر بشود چنین ذهنیتی را در تیم به وجود آوریم، به دست آوردن هر جایگاهی در هر لیگی امکان پذیر است.

 

وی بیان کرد: من آمده ام تا به همراه تیمم پیروزی به دست آورم و نگاهم این نیست که فقط تیم در لیگ حفظ شود. نگاه من خیلی بالاتر و وسیع تر است؛ من با ذهنیت پیروزی و نه با ذهنیت فرار از شکست به تیم نفت آمده ام.

 

مکوندی در پاسخ به این سوال که چه انتظاری از هواداران تیم دارید؟ گفت: تماشاگران خوب مسجدسلیمانی علاقه مند به تیم و شهرشان هستند و می خواهند تیم شان پیروزی به دست آورد، دارای جایگاه مناسب و از نظر شخصیتی هم برتر باشد و این که می بینند تیم شان انتهای جدول است، برای شان سخت است. البته در چنین شرایط سختی است که تیم نیاز به حمایت آن ها دارد و اگر با آرامش تیم شان را حمایت کنند، هر چیزی امکان پذیر است.

اضافه کردن نظر

نظرات خود را، حداکثر در 800 کاراکتر، به خط فارسی بنویسید. نظرات حداکثر ظرف 72 ساعت بازبینی می شوند و در صورت تایید و صلاح دید مدیریت سایت به نمایش در می آید.

کد امنیتی
تازه کردن

نظرات  

 
#1 سيدعليرضاشريفي 1393-07-08 08:35
سلام
قابل توجه علاقه¬مندان فوتبال : كتاب"نخستين جرعه از اين جام"منتشرشد. اين كتاب جستاری ورزشی ِسیاسی و اجتماعی در نخستین قهرمانی تیم ملی فوتبال ایران در جام ملتهای آسیا در سال 1347-1968 است وِ حاوی عکسها و گفتگوها و مطالب خاطره انگیز از نخستین میزبانی ایران در جام ملتهای آسیا مي¬باشد.
جهت كسب اطلاعات بيشتررجوع كنيد به fffootball.blogfa.com
 
 

تازه ها

سامان-فرجی-بیرگانی-به-سوگ-پدر-نشست  پدر محترم همکار عزیزمان، سامان فرجی بیرگانی، نویسنده و فعال فرهنگی و اجتماعی لُر و مدیر سامانه 137 کلان شهر...
توسعه-استان-قم-در-سایه-مظلومیت-الیگودرز  نویدی خوش برای مردم استان قم که با شنیدنش بار دیگر زخم کهنه لرستان سر باز کرد.متن خبر؛نخستین نیروگاه آبی کشور...
پیام-معاون-پژوهش-مجمع-تشخیص-به-جشنواره-لری-تمدار-بیت   علی رضایی میرقائد /عاون پژوهش مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به یازدهمین جشنواره شعر منطقه ای «تمدار بیت» ویژه...
زبان-لکی-از-سوی-لرستان-ثبت-ملی-شد  زبان لکی در فهرست ملی میراث‌ ناملموس قرار گرفت. به‌گزارش میراث‌آریا، کمیته ثبت‌ملی میراث‌ناملموس دیروز...
دانلود-کتاب-متن-های-ادبی-لری-مینجایی  کتاب " متن های ادبی لری مینجایی " اولین کتاب به نثر روان لُری می باشد که توسط مصطفی باقرزاده نویسنده جوان...