شنبه, 06 خرداد 1396  

جدیدترین مطالب

اولین-کتاب-نثر-به-زبان-لُری-مینجایی
   توضیحاتی در خصوص کتاب متن های ادبی (فارسی_لری مینجایی)   سایز...
انتخابات-لرستان-و-دنیایی-که-به-کام-پوپولیسم-شد-تحلیلی-بر-انتخابات-شورای-اسلامی-شهر-خرم-اباد
  ابراهیم خدایی / انتخاب های موج سالارانه و غیر قابل پیش بینی دارای ریسک...
برنامه،جهت-وهویت-مدرن-لر-گفتارچهارم-جغرافیای-سیاسی-وهارتلند-لرها
  شیح جهانگیر محمودی /مولفه هویتی دیگری که باید قومیت لر به آن توجه کند،...
اشتراکات-اعراب-خوزستان-و-مردم-لُر
   محسن خواجه گیری لیراوی /علاوه بر اشتراکات مذهبی بسیاری از طوایف عرب...
گزارش-تصویری-20-اردیبهشت-نکوداشت-خرم-آباد
   نشریه اینترنتی لور / سال گذشته هنگامی که سازمان گردشگری شهر خرم آباد...
شال-و-قبا-لباس-مشترک-سرزمین-لر
   محسن خواجه گیری لیراوی / آنچه تصاویر قبل از متحدالشکل کردن لباس در...
به-مناسبت-روز-خلیج-فارس-خلیج-واژه-ای-لُری-ست
   محسن خواجه گیری لیراوی /در زبان لُری مردم جنوب ایران به خم، " خل "...
اقوام-و-تمسخر-قومیتی-از-دیدگاه-قرآن-لری-لیراوی
    محسن خواجه گیری /خداوند مئن قرآن ایفرمایه :  ای مردم شمانه وه یه زن...
ایل-لری-کرمان
  احد رستگار فرد /ایل بزرگ لری از ایلات بزرگ استان کرمان و رابُر است، لری...
بهتر-است-اول-خودمان-را-نقد-کنیم
   ابوالفضل بابادی شوراب /در فضای مجازی خواندم و دیدم که یکی از مجریان...
 

 
 

ایرج عبدی: دولت باید توجه بیشتری به لرستان داشته باشد

 

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر استان لرستان است، باید دولت یازدهم توجه بیشتری به این استان در جریان سفر خود می داشت.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر استان لرستان است، باید دولت یازدهم توجه بیشتری به این استان در جریان سفر خود می داشت.

به گزارش میرملاس نیوز، دکتر ˈایرج عبدیˈ در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: استان لرستان به واسطه توانمندی ها، استعدادها و پتانسیل هایی که دارد، در صورت توجه می تواند رشد و توسعه ای همه جانبه داشته باشد که سفر ریاست جمهوری و برخی از اعضای هیات دولت به این استان می توانست در به این رشد و توسعه کمک بیشتری نماید .

وی با تقدیر از رییس جمهوری کشورمان و اعضای هیات دولت به خاطر اینکه لرستان را مورد توجه خاص خود قرار داده اند، افزود: احساس می شود سفر ریاست جمهوری به این استان می بایست قویتر صورت گیرد تا بتوان با تصویب مصوبات اصولی و تاثیرگذار زمینه رشد لرستان را بیشتر از گذشته فراهم کرد.

دکتر عبدی افزود: توجه دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی در دولت یازدهم به لرستان می تواند بسیاری از مشکلات استان به ویژه در حوزه اقتصادی و بیکاری جوانان را حل کند که این سفر بهترین فرصت برای این موضوع است .

وی تصریح کرد: اگرچه توجه دولت یازدهم به لرستان به خوبی نمایان است اما می طلبد بیشتر از اینها مورد توجه قرار گیرد تا بسیاری از مشکلات ریشه دار استان با توجه دولتمردان رفع شود و مسیر رشد و توسعه لرستان نیز روز به روز هموارتر شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبات خوبی از سوی ریاست جمهوری برای رشد و توسعه لرستان در نظر گرفته شده است که امید می رود با اجرای این مصوبات گام دیگری برای رشد و تعالی استان برداشته شود.

دکتر عبدی افزود: مردم استان لرستان همیشه در تمامی صحنه ها پیشگام و پیشقدم بوده اند و هر زمانی که نظام به آنها نیاز داشته حاضر بوده اند و اکنون مسوولان اجرایی کشور باید بخشی از انتظارات مردم این استان را برآورده کنند.

 

 

 

 

 

 

تازه ها

اولین-کتاب-نثر-به-زبان-لُری-مینجایی   توضیحاتی در خصوص کتاب متن های ادبی (فارسی_لری مینجایی)   سایز کتاب:جیبی تعداد صفحات:۲۰۰صفحه قیمت:۵هزار...
تاثیر-سبد-رای-محسن-رضایی-بر-انتخابات-96  غلامعلی دهقان عضو شورای مرکزی و سخنگوی حزب اعتدال و توسعه (نزدیکترین حزب به حسن روحانی) در یادداشتی با...
بیانیه-کمیته-صیانت-از-آب-چهارمحال-و-بختیاری-در-پاسداشت-۲۸-فروردین  کمیته صیانت از آب چهارمحال و بختیاری در پاسداشت ۲۸ فروردین 1393 بیانیه صادر کرد. متن کامل این بیانیه به...
هیچ؛-سهم-لرستان-و-قوم-لر-از-کتب-درسی  کتاب مطالعات اجتماعی ششم دبستان چند سالی است که بدون کم و زیاد کردن مطالبی در بین دانش‌ آموزان سراسر کشور توزیع...
معرفی-کتاب-شهر-های-تاریخی-لُرستان-فیلی  معرفی اجمالی کتاب حاضر در سه فصل تنظیم شده است. در فصل نخست به کلیات موضوع دایره زمانی و مکانی پژوهش و مروری بر...