سه شنبه, 03 مرداد 1396  

جدیدترین مطالب

ماسه،-نخل-و-برنو-از-سواحل-لرنشین-خلیج-فارس-می-گویند
   محسن خواجه گیری لیراوی /بلوکات پادریه به عنوان بخشی از جامعه لُر...
از-بوم-گرایی-و-هویت-قومی-تا-توسعه-ی-لرستانات
   اشکان خورشیدوند / نخبگان ما تا چه حد در خصوص مرگ شهرام محمدی ، آدرینا...
معرفي-جلگه-ی-چم-کلان
   احمد لطفی /چم كلان نام جلگه اي سرسبز و خرم است كه در ساحل جنوبي...
آنچه-خوار-آید-روزی-به-کار-آید-نادیده-گرفتن-زبان-های-لری-در-ایران
   حسین زمانیان /مشاهدات بیانگر وسواسی ست که در کجا و چگونه نام بردن لر...
مروری-بر-اقوام-و-مردمان-لُر-جنوب
   محسن خواجه گیری لیراوی /  لرهای جنوبی به چندین گویش و لهجه های مختلف...
خبرگزاری-مهر-لرها-را-از-ایران-حذف-کرد
  به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، خبرگزاری مهر در اقدامی عجیب یک نقشه...
سردار-کیخاله-یا-کیقباد-خان
   احمد لطفی /سردار کیخاله یا کیقباد خان ابن سلیمان خان ابن عابد خان ابن...
چه-طور-شد-که-اصفهان-لرستان-و-چهارمحال-بختیاری-را-بلعید
  رضا ساکی: تغییر مرز میان لرستان، چهارمحال‌وبختیاری کار ساده‌ای نیست اما...
قم-رود-چیست-؟-نکاتی-مهم-در-باب-پروژه-انتقال-آب-موسوم-به-قم-رود
   حمید لطفی / طرح موسوم به انتقال آب الیگودرز در شرق لرستان به قم در...
در-عصر-تشنگی-سیمره-نشین-ها؛-طرح-های-ملّی-به-کدام-سمت-جاری-می-شوند؟
   علی باجلان /طرح ملی چیست ؟و چرا فقط طرح هایی که مربوط به انتقال منابع...
 

 
 

ایرج عبدی: دولت باید توجه بیشتری به لرستان داشته باشد

 

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر استان لرستان است، باید دولت یازدهم توجه بیشتری به این استان در جریان سفر خود می داشت.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر استان لرستان است، باید دولت یازدهم توجه بیشتری به این استان در جریان سفر خود می داشت.

به گزارش میرملاس نیوز، دکتر ˈایرج عبدیˈ در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: استان لرستان به واسطه توانمندی ها، استعدادها و پتانسیل هایی که دارد، در صورت توجه می تواند رشد و توسعه ای همه جانبه داشته باشد که سفر ریاست جمهوری و برخی از اعضای هیات دولت به این استان می توانست در به این رشد و توسعه کمک بیشتری نماید .

وی با تقدیر از رییس جمهوری کشورمان و اعضای هیات دولت به خاطر اینکه لرستان را مورد توجه خاص خود قرار داده اند، افزود: احساس می شود سفر ریاست جمهوری به این استان می بایست قویتر صورت گیرد تا بتوان با تصویب مصوبات اصولی و تاثیرگذار زمینه رشد لرستان را بیشتر از گذشته فراهم کرد.

دکتر عبدی افزود: توجه دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی در دولت یازدهم به لرستان می تواند بسیاری از مشکلات استان به ویژه در حوزه اقتصادی و بیکاری جوانان را حل کند که این سفر بهترین فرصت برای این موضوع است .

وی تصریح کرد: اگرچه توجه دولت یازدهم به لرستان به خوبی نمایان است اما می طلبد بیشتر از اینها مورد توجه قرار گیرد تا بسیاری از مشکلات ریشه دار استان با توجه دولتمردان رفع شود و مسیر رشد و توسعه لرستان نیز روز به روز هموارتر شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبات خوبی از سوی ریاست جمهوری برای رشد و توسعه لرستان در نظر گرفته شده است که امید می رود با اجرای این مصوبات گام دیگری برای رشد و تعالی استان برداشته شود.

دکتر عبدی افزود: مردم استان لرستان همیشه در تمامی صحنه ها پیشگام و پیشقدم بوده اند و هر زمانی که نظام به آنها نیاز داشته حاضر بوده اند و اکنون مسوولان اجرایی کشور باید بخشی از انتظارات مردم این استان را برآورده کنند.

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

نظرات خود را، حداکثر در 800 کاراکتر، به خط فارسی بنویسید. نظرات حداکثر ظرف 72 ساعت بازبینی می شوند و در صورت تایید و صلاح دید مدیریت سایت به نمایش در می آید.

کد امنیتی
تازه کردن

 

تازه ها

معرفي-جلگه-ی-چم-کلان   احمد لطفی /چم كلان نام جلگه اي سرسبز و خرم است كه در ساحل جنوبي رودخانه سيمره و در پنج كيلومتري شمال وشمال...
خبرگزاری-مهر-لرها-را-از-ایران-حذف-کرد  به گزارش پایگاه خبری گُلوَنی، خبرگزاری مهر در اقدامی عجیب یک نقشه پراکندگی زبان‌ها در ایران منتشر کرده است و در...
سردار-کیخاله-یا-کیقباد-خان   احمد لطفی /سردار کیخاله یا کیقباد خان ابن سلیمان خان ابن عابد خان ابن پاشا خان ابن مظفرخان فردی از تیره...
چه-طور-شد-که-اصفهان-لرستان-و-چهارمحال-بختیاری-را-بلعید  رضا ساکی: تغییر مرز میان لرستان، چهارمحال‌وبختیاری کار ساده‌ای نیست اما قضیه به این سادگی‌ها هم نیست. استاندار...
تهرانی‌ها-پول‌دارترین-کُردها-و-لرها،‌بی‌پول‌ترین‌ها  تهرانی‌ها، اصفهانی‌ها، یزدی‌ها و اهالی فارس پول‌دارترین ها و سیستانی‌وبلوچستانی‌ها، کهکیلویه‌ای‌ها، لرستانی‌ها...