دوشنبه, 03 مهر 1396  

جدیدترین مطالب

جایگاه-قوم-لُر-بختیاری-و-درخت-تنومند-و-ریشه-دار-هویت-لُریاتی
  ابوالفضل بابادی شوراب/ بختیاری ها سال هاست است که از هویت عشایری و...
دالالا-اثری-نو-از-حسین-حسین-زاده-رهدار
   حسین حسین زاده رهدار /دالالا برای آموزش لالایی لری به مادران است تا...
توسعه-استان-قم-در-سایه-مظلومیت-الیگودرز
  نویدی خوش برای مردم استان قم که با شنیدنش بار دیگر زخم کهنه لرستان سر...
روز-پزشک-و-یادی-از-پزشک-افسانه-ای-لرستان
   رضا فرهادی / جریان زندگی، خصایص و مبارزات دکتر اعظمی شباهت کم نظیری با...
ایرج-خوانی،-نماد-درخشان-بومیابی-در-شعر-و-موسیقی-لرستان
   ابراهیم خدایی /نه فقط در مقام کلام و موسیقی که در بینش نیز ایرج شباهتی...
لرستان-و-شبح-امیر-احمدی
   دکتر روزبه کلانتری / چند روز پیش در خبرها آمده بود که لانۀ قدیمی...
حماسه-قلعه-گلاب-و-غریبانگی-دختران-لر
   حمید لطفی / در تاریخ همواره زنانی ستایش می شوند که پا به پای مردانشان...
پیام-معاون-پژوهش-مجمع-تشخیص-به-جشنواره-لری-تمدار-بیت
   علی رضایی میرقائد /عاون پژوهش مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به...
زاده-ی-تهران،-متولد-لرستان-گذری-کوتاه-بر-لرهای-هداوند-استان-تهران
   مهدی محرابی /تنها موردی که بین همه طوایف این ایل مشترک است، با افتخار...
از-رسمیت-بخشیدن-روی-کاغذ-تا-پاسداشت-واقعی-زبان-لکی
   علی باجلان / در جغرافیای لُر نشین از شمالی ترین نقاط آن یعنی کلهری و...
 

 
 

ایرج عبدی: دولت باید توجه بیشتری به لرستان داشته باشد

 

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر استان لرستان است، باید دولت یازدهم توجه بیشتری به این استان در جریان سفر خود می داشت.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به مشکلاتی که گریبانگیر استان لرستان است، باید دولت یازدهم توجه بیشتری به این استان در جریان سفر خود می داشت.

به گزارش میرملاس نیوز، دکتر ˈایرج عبدیˈ در گفت و گوی اختصاصی با خبرنگار ایرنا افزود: استان لرستان به واسطه توانمندی ها، استعدادها و پتانسیل هایی که دارد، در صورت توجه می تواند رشد و توسعه ای همه جانبه داشته باشد که سفر ریاست جمهوری و برخی از اعضای هیات دولت به این استان می توانست در به این رشد و توسعه کمک بیشتری نماید .

وی با تقدیر از رییس جمهوری کشورمان و اعضای هیات دولت به خاطر اینکه لرستان را مورد توجه خاص خود قرار داده اند، افزود: احساس می شود سفر ریاست جمهوری به این استان می بایست قویتر صورت گیرد تا بتوان با تصویب مصوبات اصولی و تاثیرگذار زمینه رشد لرستان را بیشتر از گذشته فراهم کرد.

دکتر عبدی افزود: توجه دولتمردان نظام مقدس جمهوری اسلامی در دولت یازدهم به لرستان می تواند بسیاری از مشکلات استان به ویژه در حوزه اقتصادی و بیکاری جوانان را حل کند که این سفر بهترین فرصت برای این موضوع است .

وی تصریح کرد: اگرچه توجه دولت یازدهم به لرستان به خوبی نمایان است اما می طلبد بیشتر از اینها مورد توجه قرار گیرد تا بسیاری از مشکلات ریشه دار استان با توجه دولتمردان رفع شود و مسیر رشد و توسعه لرستان نیز روز به روز هموارتر شود.

نماینده مردم خرم آباد در مجلس شورای اسلامی گفت: مصوبات خوبی از سوی ریاست جمهوری برای رشد و توسعه لرستان در نظر گرفته شده است که امید می رود با اجرای این مصوبات گام دیگری برای رشد و تعالی استان برداشته شود.

دکتر عبدی افزود: مردم استان لرستان همیشه در تمامی صحنه ها پیشگام و پیشقدم بوده اند و هر زمانی که نظام به آنها نیاز داشته حاضر بوده اند و اکنون مسوولان اجرایی کشور باید بخشی از انتظارات مردم این استان را برآورده کنند.

 

 

 

 

 

اضافه کردن نظر

نظرات خود را، حداکثر در 800 کاراکتر، به خط فارسی بنویسید. نظرات حداکثر ظرف 72 ساعت بازبینی می شوند و در صورت تایید و صلاح دید مدیریت سایت به نمایش در می آید.

کد امنیتی
تازه کردن

 

تازه ها

توسعه-استان-قم-در-سایه-مظلومیت-الیگودرز  نویدی خوش برای مردم استان قم که با شنیدنش بار دیگر زخم کهنه لرستان سر باز کرد.متن خبر؛نخستین نیروگاه آبی کشور...
پیام-معاون-پژوهش-مجمع-تشخیص-به-جشنواره-لری-تمدار-بیت   علی رضایی میرقائد /عاون پژوهش مجمع تشخیص مصلحت نظام در پیامی به یازدهمین جشنواره شعر منطقه ای «تمدار بیت» ویژه...
زبان-لکی-از-سوی-لرستان-ثبت-ملی-شد  زبان لکی در فهرست ملی میراث‌ ناملموس قرار گرفت. به‌گزارش میراث‌آریا، کمیته ثبت‌ملی میراث‌ناملموس دیروز...
دانلود-کتاب-متن-های-ادبی-لری-مینجایی  کتاب " متن های ادبی لری مینجایی " اولین کتاب به نثر روان لُری می باشد که توسط مصطفی باقرزاده نویسنده جوان...
امامزاده-سیف-الدین-محمد-بابا-سیف-الدین   احمد لطفی /امامزاده سیف الدین محمد معروف به امامزاده بابا سیف الدین، مرقد مطهرش در ضلع شرقی دهستان ارمو و...