سه شنبه, 01 اسفند 1396  

جدیدترین مطالب

«لک»-نام-مجموعه-طوایف-لُر-ساکن-در-همدان-و-مرکزی-و-قم-بوده-است
  عیسی قائدرحمت / منابع نشان می دهند که نام «لک» برای چند طایفه ساکن...
در-سفرنامه-های-ایرانیان،-تا-پیش-از-مشروطه،-از-نام-لک-برای-مردم-لرستان-استفاده-نشده-است
  عیسی قائدرحمت /  تا دوره مشروطه سیاحان ایرانی، همه ی مردم شمال و جنوب...
کورش-قانون-یکسان-و-فرهنگ-ثابتی-را-به-ملل-مختلف-تحمیل-نمی-کرد
  علی باجلان / در این روزگار که بیشترین تهاجمات نسبت به فرهنگ های بومی...
سامان-فرجی-بیرگانی-به-سوگ-پدر-نشست
  پدر محترم همکار عزیزمان، سامان فرجی بیرگانی، نویسنده و فعال فرهنگی و...
کریستف-کلمب-باشیم-اما-کشفیات-مان-در-حدّ-«شباهت-دو-کلمه»-نباشد-آیا-در-قفقاز،-پاکستان-و-اندونزی-لر-داریم؟
  ابراهیم خدایی / در تمام زبان های دنیا کمابیش همین حروفی که ما در فارسی...
پیشنهاد-مکان-یابی-مرکز-سیماشکی-عیلامی-در-خرم-آباد
  دکتر محمد بهرامی / احتمالا این دژ که شواهدی از آن در لایه های زیرین...
صدا-و-سیما،-صدای-مردم-لُر-را-بشنود
  لهراسب قلی پور لوایی / لُر قومی است که در طول تاریخ از ایران دفاع کرده...
لک-داغستان-با-لک-لرستان-ارتباطی-با-هم-ندارند-«اسم-های-مشابه»-میان-همه-فرهنگ-ها-و-مناطق-جهان-وجود-دارد
  عیسی قائدرحمت/ خطاهای ناشی از شباهت اسامی اخیرا در موارد متعددی مثل لک...
مخالفت-شوراى-علمى-بازبينى-با-پخش-سريال-«سرزمين-مادرى»-لزوم-اعاده-حیثیت-از-سردار-اسعد-بختیاری
  مصاحبه های غیرکارشناسانه برخی از مدیران و هم چنین کارگردان سریال نه...
سرزمین-کهن-و-امکان-گشودن-گره-ای-که-در-دست-صدا-وسیماست
  سامان فرجی بیرگانی / در ماجراهای سدّ گتوند، تونل کوهرنگ، سریال سرزمین...

پر بازدیدترین های ماه

 

 
 

توهین بازیکنان پرسپولیس به مردم مسجد سلیمان / واکنش مدیرعامل نفت

  

اگر ما در اين بازي  باخته بوديم، اکنون با اخلاق‌ترين تماشاگران دنيا را داشتيم.  خوشحالم که صادقيان دم از فرهنگ مي‌زند و مسائل فرهنگي براي او جا افتاده  ...

 

 

 

 

 

 

صادقیان: بی فرهنگ ترین تماشاگران ایران در مسجدسلیمان هستند

طرفداری- سرخ پوشان پیروزی 2 بر 0 را در آخرین دقیقه از وقت های تلف شده با تساوی 2 بر 2 عوض کردند و همانند بازی رفت نتوانستند از نفت مسجد سلیمان عبور کنند و 3 امتیاز شیرین را کسب کنند.

پیام صادقیان بازیکن  تیم پرسپولیس بعد از پایان بازی در مورد آن صحنه ها که از بازیکنان نفت تجلیل و قدردانی می شد کسل و بی حوصله به نظر می رسید اظهار داشت: "من اصلا و ابدا بی‌ حوصله نبودم. اتفاقا پر انرژی و آماده برای شروع بازی بودم. اما بدنم در حال سرد شدن بود و به محسن بنگر گفتم چرا برای دست دادن به تیم داوری و شروع مسابقه حرکت نمی‌ کنیم.

وی در ادامه افزود:" این مراسم تجلیل از پیشکسوتان نبود بلکه تقدیر از تیم‌ های پایه انجام شد.در این هنگام بدن بازیکنان به طور کامل سرد شد و در نهایت خود داور به همه ما بازیکنان اعلام کرد برای شروع مراسم ابتدایی حرکت کنند تا هرچه زودتر مسابقه آغاز شود."

در آخر پیام صادقیان در مورد فحاشی تماشاگران نیز گفت: "قطعا بی فرهنگ ترین تماشاگران ایران در مسجدسلیمان هستند و برایشان متاسفم.آنها  به همه فحاشی کردند.هر چه در توان داشتند گذاشتند و تا توانستند به همه ما فحش های رکیکی دادند.من خیلی بازی کردم و خیلی جاهای ایران را رفته ام.اما هیچ جای ایران اینطور نیست و من ندیده بودم.به هر حال متاسفم."

 

واکنش مديرعامل نفت مسجد سليمان به مصاحبه پرسپوليسي ها

مديرعامل باشگاه نفت مسجد سليمان گفت: خوشحالم که بازيکني مثل صادقيان از فرهنگ حرف مي‌زند که اين نشان‌دهنده کار فرهنگي در فوتبال ماست.

سعود رضائيان در گفت‌وگو با فارس، در مورد تساوي دو بر دو مقابل پرسپوليس گفت: اگر در اين بازي ما دو بر صفر از حريف پيش بوديم و بازي مساوي مي‌شد، بازنده واقعي بوديم، اما وقتي شرايط برعکس مي‌شود و ما حتي با يک بازيکن کمتر مي‌توانيم دو گل خورده را جبران کنيم و همه خوشحال هستند، خوب است هر چند که اين يک امتياز ما را در جدول خيلي تکان نمي دهد، اما از نظر شخصيتي و اعتباري براي تيم خوب است و به تيم نفت مسجد سليمان اعتماد به نفس مي‌دهد که 10 نفره توانسته بازي باخته را مساوي کند و براي امتيازآوري بازي‌هاي آينده خوب است.

مديرعامل باشگاه نفت مسجد سليمان در مورد گلايه‌هاي حميد درخشان از جو ورزشگاه و اينکه پيام صادقيان گفته مسجد سليمان بي‌فرهنگ‌ترين تماشاگران را دارد، گفت: قبل از هر چيز اين را بگويم من به عنوان مديرعامل يک باشگاه فرهنگي، ورزشي به هيچ عنوان از شنيدن الفاظ ناشايست در ورزشگاه‌هاي ايران خوشحال نمي‌شوم و اين کار را به هيچ عنوان تأييد نمي‌کنم، اما واقعيت آن است که تماشاگران و مردم وقتي عصبي مي‌شوند، به دنبال راهي مي‌گردند تا استرس دروني خود را تخليه کنند، بنابراين اگر بر فرض توهيني به درخشان يا بازيکنان پرسپوليس شده من از آنها عذرخواهي مي‌کنم، دوست ندارم شاهد شنيدن الفاظ توهين‌آميز در ورزشگاه‌هاي کشور باشم، ولي واقعيت اين است که باشگاه‌ها در اين مورد کاري نمي‌توانند انجام بدهند.

وي افزود: اما بايد ببينيم چه کسي چه حرفي را در چه موقعيتي بيان مي‌کند. پرسپوليسي‌ها بعد از آنکه بازي برده را مساوي کردند چنين حرف‌هايي را مي‌زنند و بايد ديد چرا اين حرف ها مطرح مي‌شود، اگر ما در اين بازي دو بر يک يا سه بر يک باخته بوديم، اکنون با اخلاق‌ترين تماشاگران دنيا را داشتيم. در ضمن خوشحالم که صادقيان دم از فرهنگ مي‌زند و مسائل فرهنگي براي او جا افتاده است، اين نشان از توسعه فرهنگي و آموزش در فوتبال ما دارد و جا دارد که از اين مسئله ابراز خوشحالي کنيم.

رضائيان در مورد اينکه درخشان و بازيکنان پرسپوليس از پرتاب سنگ به زمين خبر دادند، گفت: اگر ما در اين بازي بازنده مي‌شديم، هيچ انتقادي از پرسپوليسي‌ها نمي‌شنيديد، اما وقتي آنها با يک بازيکن بيشتر بازي برده را باختند، اين مسائل پررنگ مي‌شود. ضمن اينکه بازيکنان ما بدنشان مانند سنگ و آهن است و شايد وقتي بازيکنان پرسپوليس به آنها برخورد مي‌کردند چنين احساسي داشتند. بازيکنان ما تا دقيقه آخر جنگيدند و توانستند نتيجه را عوض کنند.

وي در مورد صحبت‌هاي بنگر مبني بر اينکه بهتر بود در اين بازي هفت‌سنگ بازي مي‌کردند، گفت: من سنگ‌ها را نمي‌شمردم، من گل‌هاي بازي را شمردم، اما شنيدم که بنگر براي مديرعامل باشگاه يعني من ابراز تأسف کرده است. براي بنگر حکايتي از سعدي مي‌گويم. سعدي روزي از بازار شهري عبور مي‌کرد که ديد غوغايي برپا شده است، از مردم علت را جويا شد که گفتند دو نفر در حال کتک‌کاري و دعوا هستند، يکي از آنها ديوانه است و ديگري عاقل و فرزانه شهر ما و سعدي در جواب آنها گفت من در ديوانگي آن فرد شکي ندارم، اما در مورد عاقل و فرزانه بودن فرد ديگري مشکوکم، چون اگر عقل داشت، دهان به دهان آن فرد ديوانه نمي‌گذاشت. آقاي بنگر! ما ديوانه شهريم و شما فرهيخته، پس بهتر است با من وارد مناظره نشويد.

مديرعامل نفت مسجد سليمان در مورد وضعيت کارلوس سانتوز بازيکن برزيلي تيمش گفت: اين بازيکن بعد از بازي با استقلال به ناگهان غيب شد که اين غيب شدنش مشکوک است، چون بازيکن خارجي نمي‌تواند بدون اجازه باشگاه از ايران برود، پس حتماً در يکي از هتل‌هاي شهر تهران مستقر است، ما از او و مديربرنامه‌هاي ايراني‌اش به فدراسيون فوتبال شکايت کرده‌ايم و مثل برخي هم توهم توطئه نداريم، هر چند به غيب شدن اين بازيکن مشکوک هستيم. با اين حال، مي‌گويم مردم مسجد سليمان نگران غيبت کارلوس سانتوز نباشند، چون اکنون کرملاچعب را داريم. بازيکن هجده ساله‌اي که متعلق به شهر است. کارلوس حتي اگر مقابل پرسپوليس هم بازي مي‌کرد، بازيکن شهر ما و ايران نبود، اما کرملاچعب سالها براي فوتبال ايران و نفت مسجد سليمان بازي مي‌کند.

 

 

 

در همین زمینه:

لرها بلای جان سرخابی ها؛ توقف پول دار های پایتخت پشت دیوار بیرانوند و نفت مسجد سلیمان/ گزارش تصویری

کیوان امرایی: نفت مسجدسلیمان در لیگ می ماند

اضافه کردن نظر

نظرات خود را، حداکثر در 800 کاراکتر، به خط فارسی بنویسید. نظرات حداکثر ظرف 72 ساعت بازبینی می شوند و در صورت تایید و صلاح دید مدیریت سایت به نمایش در می آید.

کد امنیتی
تازه کردن

نظرات  

 
#1 میرهاشمی 1393-12-24 22:07
فکرکنم شایسته عنوان بی فرهنگ ترین تماشاگر همشهریان خود اقای پیام صادقیان هستند.البته خودوی هم دست کمی ازهمشهریهای پرتوقعش نداردوانگارعادت کردند همیشه حق بجانب باشند.
 
 
#2 لر بختیاری 1393-12-25 16:51
دم بچه های مسجد سلیمان گرم که حالشونو گرفتن ........... البته با پیروزیها وموفقیتمون جهنم رو بهشون هدیه میدییییییم.
 
 
#3 بختیاری 1393-12-25 21:02
اونایی که تو ورزشگاه اون حرکات رو انجام دادن، یه مشت استقلالی معلوم الحال بودن که الان هم تو همین سایت ها دارن با یه مشت اراجیف گفتن شخصیت و فرهنگ شهرمون رو بیشتر زیر سوال میبرن، هوادارای واقعی نفت چشماشون رو باز کنن، و به فکر موندن تیممون باشن
 
 
#4 sinasina 1393-12-26 19:26
در جواب آقای هاشمی گفته که صادقیان مثل همشهریانش بگم که واقعاً برات متاسفم که چنین تفکری داری.

حقایق همه چیرا نشان داده همچنین باید بگم که من به عنوان یه آذربایجانی و ایرانی هیچ توهینی را قبول نمیکنم و ما خودمون حتی صادقیان را قبول نداریم. صادقیان خودش چندین بار به ما آذربایجانی ها توهین کرده است.

این آقا مشکل روانی دارد.

امیدوارم شما سرور گرامی قبل از کامنت گذاشتن اول مطالعه کن و فکر کن بعد کامنت بزار تا کسی دل آزرده نشود و نسبت به بقیه اقوام بی اعتماد نکن طرف مقابل را
 
 
#5 sinasina 1393-12-26 19:29
ما خودمون وقتی شنیدیم صادقیان .......این حرف را زده ناراحت شدیم. چون بازیکن نباید در مورد حواشی حرف بزند.

ولی وقتی شما این حرفارو میزنیدآقای میرهانی هاشمی. ما هم نسبت به شماها بدبین میشویم.

امیدوارم که منطقی باشید و به دیگر اقوام توهین نشود.

در ضمن همین همشهریان بی فرهنگ صادقیان (تبریزیها) تا چندبار از مردم لر حمایت کردند و بازی های گهر دورود و حتی مسجد سلیمانی ها بازیکنان شما را تشویق کردند ولی کو چشم بصیرت.

همین کاراو میکنید که امثال این آقایان جرات این حرفا رو میزنند.
 
 
#6 میرهاشمی 1393-12-27 10:27
سینا خان سلام!مگر صادقیان تبریزلی ده؟سن بیلیرسن وقتی که مثلا" تیراختور باره سینده دانشاروخ کیانیه،ابراهیمی ه،ادینهویه و...که هاممی غیرتبریزلی ده لار دییروخ تبریزلی!من ده منظوروم او دیرده که پیام صادقیان تبریزلی ده چون اصلا"اونو بیلمیدم.بیزیم سایتیمیزه باش وور خوشحال اولاجیوخ/الاهه تاپشیریم
 
 
#7 لربختیاری مسجدسلیمان 1393-12-27 15:42
پرسپولیسیها عادت داشتن توی شهرستان و خانه حریف ها همیشه مورد تشویق قرار بگیرند اما توی مسجدسلیمان این خبرا نیست و بعلت بصیرت و خودباوری بالای مردمان ان خطه ، نه پرسپولیس و نه استقلال در برابر تیم شهر(حتی اگر ته جدول باشد) کوچکترین جایگاهی ندارند. برعکس در بسیاری از شهرها وقتی تیم های پرحاشیه تهرانی یعنی قرمز و آبی حضور پیدا میکنن بعلت عدم بصیرت و خودباوری مورد حمایت عده ای تماشاگر هستند.

در مورد اظهارات مربی و بازیکنان پرسپولیس در مورد پرتاپ ترقه و خمپاره و تیراهن در زمین بازی، همه ی ملت بازی رو از تلویزیون بصورت زنده مشاهده کردند ولی توی هیچ صحنه ای سنگی توی زمین بازی مشاهده نشد و فقط در اواخر بازی
 
 
#8 لربختیاری مسجدسلیمان 1393-12-27 15:43
و فقط در اواخر بازی یک ترقه بیرون زمین انداخته شد که در مقایسه با ورزشگاه های شهرهای دیگه یک ترقه آمار خوبی محسوب میشه.ضمنا با توجه به نزدیک بودن تاریخ این بازی به 4شنبه سوری و ازدیاد این ترقه ها در دست نوجوانان میشه گفت طبیعی بود.

اما بازیکنان و مربی پرسپولیس در توجیه نتیجه ضعیفی که در برابر تیم 10 نفره مسجدسلیمان گرفتند چاره ای جز فذافکنی و انحراف اذهان عمومی به مسائل حاشیه ای نداشتند.
 
 
#9 احسان 1393-12-27 15:49
چه تیتر بدی؟ لازم نیست چون لر هستین چشم بر واقعیت ببدین! همه دیدن چه چیزایی بر سر پرسپولیسیها انداختن!
 
 
#10 لر بختیاری 1393-12-27 16:40
احسان!! اتفاقا چون لریم چشممون به واقععععیت بازه باااااازه.امثال شما لازم نیست چیزی از واقعیییییییت به ما بگین.اتفاقات بازی نفت وتیم پیروزی یا همون شانسپولیس تو ایران یه چیز خیلی عادی ومعمولیه!! اینجا ایران است برادر!!یادمون نمیییییره اتفاقت توتبریز وتهران وانزلی و...رو.نکنه شما یادترفته جناب واقع بین؟؟!!! مگه یادت نیست توااصفهان هواداران سپاهان چشم سرباز مسجدسلیمانی رو کور کردن که تا مدتههههههها سوژه برنامه نود بود.جریان آبهای آلوده و...بماند!! بازم بگم؟؟؟؟!!!! توفکر کردی همه مثل خودت فراموشکار وبی انصاف و...هستن؟؟
 
 
#11 سیاوش 1393-12-29 12:43
بازیکن پرسپولیس حرف درستی زده با اون وضعیتی که تماشاگرای مسجد سلیمان درست کرده بودن امکان حضور بازیکنان پرسپولیس در کنار خطوط نبود کاش از تماشاگرای دورود یاد می گرفتن اگه اون ترقه توی چشم امید عالیشاه می ترکید کی میخواست جواب بده ؟ پایگاه لور شما پاسخگو بودی ؟