یکشنبه, 07 خرداد 1396  

جدیدترین مطالب

اولین-کتاب-نثر-به-زبان-لُری-مینجایی
   توضیحاتی در خصوص کتاب متن های ادبی (فارسی_لری مینجایی)   سایز...
انتخابات-لرستان-و-دنیایی-که-به-کام-پوپولیسم-شد-تحلیلی-بر-انتخابات-شورای-اسلامی-شهر-خرم-اباد
  ابراهیم خدایی / انتخاب های موج سالارانه و غیر قابل پیش بینی دارای ریسک...
برنامه،جهت-وهویت-مدرن-لر-گفتارچهارم-جغرافیای-سیاسی-وهارتلند-لرها
  شیح جهانگیر محمودی /مولفه هویتی دیگری که باید قومیت لر به آن توجه کند،...
اشتراکات-اعراب-خوزستان-و-مردم-لُر
   محسن خواجه گیری لیراوی /علاوه بر اشتراکات مذهبی بسیاری از طوایف عرب...
گزارش-تصویری-20-اردیبهشت-نکوداشت-خرم-آباد
   نشریه اینترنتی لور / سال گذشته هنگامی که سازمان گردشگری شهر خرم آباد...
شال-و-قبا-لباس-مشترک-سرزمین-لر
   محسن خواجه گیری لیراوی / آنچه تصاویر قبل از متحدالشکل کردن لباس در...
به-مناسبت-روز-خلیج-فارس-خلیج-واژه-ای-لُری-ست
   محسن خواجه گیری لیراوی /در زبان لُری مردم جنوب ایران به خم، " خل "...
اقوام-و-تمسخر-قومیتی-از-دیدگاه-قرآن-لری-لیراوی
    محسن خواجه گیری /خداوند مئن قرآن ایفرمایه :  ای مردم شمانه وه یه زن...
ایل-لری-کرمان
  احد رستگار فرد /ایل بزرگ لری از ایلات بزرگ استان کرمان و رابُر است، لری...
بهتر-است-اول-خودمان-را-نقد-کنیم
   ابوالفضل بابادی شوراب /در فضای مجازی خواندم و دیدم که یکی از مجریان...
 

 
 

توهین بازیکنان پرسپولیس به مردم مسجد سلیمان / واکنش مدیرعامل نفت

  

اگر ما در اين بازي  باخته بوديم، اکنون با اخلاق‌ترين تماشاگران دنيا را داشتيم.  خوشحالم که صادقيان دم از فرهنگ مي‌زند و مسائل فرهنگي براي او جا افتاده  ...

 

 

 

 

 

 

صادقیان: بی فرهنگ ترین تماشاگران ایران در مسجدسلیمان هستند

طرفداری- سرخ پوشان پیروزی 2 بر 0 را در آخرین دقیقه از وقت های تلف شده با تساوی 2 بر 2 عوض کردند و همانند بازی رفت نتوانستند از نفت مسجد سلیمان عبور کنند و 3 امتیاز شیرین را کسب کنند.

پیام صادقیان بازیکن  تیم پرسپولیس بعد از پایان بازی در مورد آن صحنه ها که از بازیکنان نفت تجلیل و قدردانی می شد کسل و بی حوصله به نظر می رسید اظهار داشت: "من اصلا و ابدا بی‌ حوصله نبودم. اتفاقا پر انرژی و آماده برای شروع بازی بودم. اما بدنم در حال سرد شدن بود و به محسن بنگر گفتم چرا برای دست دادن به تیم داوری و شروع مسابقه حرکت نمی‌ کنیم.

وی در ادامه افزود:" این مراسم تجلیل از پیشکسوتان نبود بلکه تقدیر از تیم‌ های پایه انجام شد.در این هنگام بدن بازیکنان به طور کامل سرد شد و در نهایت خود داور به همه ما بازیکنان اعلام کرد برای شروع مراسم ابتدایی حرکت کنند تا هرچه زودتر مسابقه آغاز شود."

در آخر پیام صادقیان در مورد فحاشی تماشاگران نیز گفت: "قطعا بی فرهنگ ترین تماشاگران ایران در مسجدسلیمان هستند و برایشان متاسفم.آنها  به همه فحاشی کردند.هر چه در توان داشتند گذاشتند و تا توانستند به همه ما فحش های رکیکی دادند.من خیلی بازی کردم و خیلی جاهای ایران را رفته ام.اما هیچ جای ایران اینطور نیست و من ندیده بودم.به هر حال متاسفم."

 

واکنش مديرعامل نفت مسجد سليمان به مصاحبه پرسپوليسي ها

مديرعامل باشگاه نفت مسجد سليمان گفت: خوشحالم که بازيکني مثل صادقيان از فرهنگ حرف مي‌زند که اين نشان‌دهنده کار فرهنگي در فوتبال ماست.

سعود رضائيان در گفت‌وگو با فارس، در مورد تساوي دو بر دو مقابل پرسپوليس گفت: اگر در اين بازي ما دو بر صفر از حريف پيش بوديم و بازي مساوي مي‌شد، بازنده واقعي بوديم، اما وقتي شرايط برعکس مي‌شود و ما حتي با يک بازيکن کمتر مي‌توانيم دو گل خورده را جبران کنيم و همه خوشحال هستند، خوب است هر چند که اين يک امتياز ما را در جدول خيلي تکان نمي دهد، اما از نظر شخصيتي و اعتباري براي تيم خوب است و به تيم نفت مسجد سليمان اعتماد به نفس مي‌دهد که 10 نفره توانسته بازي باخته را مساوي کند و براي امتيازآوري بازي‌هاي آينده خوب است.

مديرعامل باشگاه نفت مسجد سليمان در مورد گلايه‌هاي حميد درخشان از جو ورزشگاه و اينکه پيام صادقيان گفته مسجد سليمان بي‌فرهنگ‌ترين تماشاگران را دارد، گفت: قبل از هر چيز اين را بگويم من به عنوان مديرعامل يک باشگاه فرهنگي، ورزشي به هيچ عنوان از شنيدن الفاظ ناشايست در ورزشگاه‌هاي ايران خوشحال نمي‌شوم و اين کار را به هيچ عنوان تأييد نمي‌کنم، اما واقعيت آن است که تماشاگران و مردم وقتي عصبي مي‌شوند، به دنبال راهي مي‌گردند تا استرس دروني خود را تخليه کنند، بنابراين اگر بر فرض توهيني به درخشان يا بازيکنان پرسپوليس شده من از آنها عذرخواهي مي‌کنم، دوست ندارم شاهد شنيدن الفاظ توهين‌آميز در ورزشگاه‌هاي کشور باشم، ولي واقعيت اين است که باشگاه‌ها در اين مورد کاري نمي‌توانند انجام بدهند.

وي افزود: اما بايد ببينيم چه کسي چه حرفي را در چه موقعيتي بيان مي‌کند. پرسپوليسي‌ها بعد از آنکه بازي برده را مساوي کردند چنين حرف‌هايي را مي‌زنند و بايد ديد چرا اين حرف ها مطرح مي‌شود، اگر ما در اين بازي دو بر يک يا سه بر يک باخته بوديم، اکنون با اخلاق‌ترين تماشاگران دنيا را داشتيم. در ضمن خوشحالم که صادقيان دم از فرهنگ مي‌زند و مسائل فرهنگي براي او جا افتاده است، اين نشان از توسعه فرهنگي و آموزش در فوتبال ما دارد و جا دارد که از اين مسئله ابراز خوشحالي کنيم.

رضائيان در مورد اينکه درخشان و بازيکنان پرسپوليس از پرتاب سنگ به زمين خبر دادند، گفت: اگر ما در اين بازي بازنده مي‌شديم، هيچ انتقادي از پرسپوليسي‌ها نمي‌شنيديد، اما وقتي آنها با يک بازيکن بيشتر بازي برده را باختند، اين مسائل پررنگ مي‌شود. ضمن اينکه بازيکنان ما بدنشان مانند سنگ و آهن است و شايد وقتي بازيکنان پرسپوليس به آنها برخورد مي‌کردند چنين احساسي داشتند. بازيکنان ما تا دقيقه آخر جنگيدند و توانستند نتيجه را عوض کنند.

وي در مورد صحبت‌هاي بنگر مبني بر اينکه بهتر بود در اين بازي هفت‌سنگ بازي مي‌کردند، گفت: من سنگ‌ها را نمي‌شمردم، من گل‌هاي بازي را شمردم، اما شنيدم که بنگر براي مديرعامل باشگاه يعني من ابراز تأسف کرده است. براي بنگر حکايتي از سعدي مي‌گويم. سعدي روزي از بازار شهري عبور مي‌کرد که ديد غوغايي برپا شده است، از مردم علت را جويا شد که گفتند دو نفر در حال کتک‌کاري و دعوا هستند، يکي از آنها ديوانه است و ديگري عاقل و فرزانه شهر ما و سعدي در جواب آنها گفت من در ديوانگي آن فرد شکي ندارم، اما در مورد عاقل و فرزانه بودن فرد ديگري مشکوکم، چون اگر عقل داشت، دهان به دهان آن فرد ديوانه نمي‌گذاشت. آقاي بنگر! ما ديوانه شهريم و شما فرهيخته، پس بهتر است با من وارد مناظره نشويد.

مديرعامل نفت مسجد سليمان در مورد وضعيت کارلوس سانتوز بازيکن برزيلي تيمش گفت: اين بازيکن بعد از بازي با استقلال به ناگهان غيب شد که اين غيب شدنش مشکوک است، چون بازيکن خارجي نمي‌تواند بدون اجازه باشگاه از ايران برود، پس حتماً در يکي از هتل‌هاي شهر تهران مستقر است، ما از او و مديربرنامه‌هاي ايراني‌اش به فدراسيون فوتبال شکايت کرده‌ايم و مثل برخي هم توهم توطئه نداريم، هر چند به غيب شدن اين بازيکن مشکوک هستيم. با اين حال، مي‌گويم مردم مسجد سليمان نگران غيبت کارلوس سانتوز نباشند، چون اکنون کرملاچعب را داريم. بازيکن هجده ساله‌اي که متعلق به شهر است. کارلوس حتي اگر مقابل پرسپوليس هم بازي مي‌کرد، بازيکن شهر ما و ايران نبود، اما کرملاچعب سالها براي فوتبال ايران و نفت مسجد سليمان بازي مي‌کند.

 

 

 

در همین زمینه:

لرها بلای جان سرخابی ها؛ توقف پول دار های پایتخت پشت دیوار بیرانوند و نفت مسجد سلیمان/ گزارش تصویری

کیوان امرایی: نفت مسجدسلیمان در لیگ می ماند